  • : 24TN510S-PZ.AEU
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Vendor_url
https://www.lg.com/bg/monitori/lg-24tn510s-pz#
Screen size
23.60 ``
Screen type
HD Wide Viewing Angle TV Monitor
Screen resolution
1366 x 768
Brightness
200 cd/m? (Typ.), 160 cd/m? (Min.)
Contrast
1000:1 (Typ.)
Response time
14ms (GtG at Faster)
Viewing angle
178?(R/L), 178?(U/D)
Signal frequency
HDMI / Chorus. frequency:30kHz ~ 83kHz
HDMI / Vert. frequency:58Hz ~ 62Hz
I/O
HDMI (2ea)
USB(USB2.0 1EA)
CI connecivity:Yes
RCA Input: yes,Output: No
Dimensions
563.1 x 58 x 340.9 mm
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Screen typeHD Wide Viewing Angle TV Monitor
Screen size23.60 ''
Screen size23.60 ``
Screen Resolution1366 x 768
Brightness200 cd/m² (Typ.), 160 cd/m² (Min.)
Contrast1000:1 (Typ.)
I/OHDMI (2ea)
I/OCI connecivity:Yes
I/OUSB(USB2.0 1EA)
I/ORCA Input: yes,Output: No
Dimensions563.1 x 58 x 340.9 mm
Warranty36 Months
Response Time14ms (GtG at Faster)
Viewing Angle178º(R/L), 178º(U/D)
Vendor_urlhttps://www.lg.com/bg/monitori/lg-24tn510s-pz#
Signal FrequencyHDMI / Chorus. frequency:30kHz ~ 83kHz
Signal FrequencyHDMI / Vert. frequency:58Hz ~ 62Hz
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)24
Резолюция1366x768
Тип панелVA
Честота на опресняване (Hz)60
Време за реакция (ms)5 ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаНе
Adaptive SyncБез
СвързаностHDMI
СвързаностUSB
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаНе
USB хъбНе
Тегло0.00кг
LG 24TN510S-PZ 24" Комбиниран монитор/TV
Ключови Предимства
  • HD резолюция — 1366x768 осигурява ясна картина за ежедневни задачи и гледане на телевизия.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана24"
Тип панелVA
Честота на опресняване60 Hz